تبلیغات خود را به ما بسپارید

ایمیل پرینت PDF
Administrator
 

این بخش در مرحله اولیه طراحی قرار دارد و به مرور زمان امکانات آن تکمیل خواهد شد. باعث افتخار ما خواهد بود اگر ما را در این راه یاری رسانید و از نظرات و پیشنهادات خود مطلع ساخته و تبلیغات خود را به ما بسپارید. برای ارتباط با ما و  آگاهی از تعرفه خدمات، از گزینه ارتباط با ما یا با ایمیل این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید   تماس حاصل فرمایید. ارائه دهندگان کالاها و خدمات از روشهای ذیل جهت بلیغ محصولات خود می توانند استفاده نمایند:

1- اگر خدمات یا کالاهایی برای فروش دارید اگر به دنبال پیدا کردن لیست مشتریان بالقوه هستید بنر دلخواه شما در بخشهای معینی از سایت درج می گردد. (لطفا به مشخصات بنرها که در بخش ذیل توضیح داده می شود توجه نمایید)

2- استفاده از شگفت جهت انتشار مقاله و اخباری در جهت برندسازی، مشخصات فنی محصول و غیره

3-استفاده از بخش چند رسانه ای شگفت جهت انتشار کلیپ در جهت برندسازی، مشخصات فنی محصول و غیره یا بازاریابی ویدئویی

توضیح اینکه بسیاری از کسب و کارهایی که به اهمیت ویدئو در فرایند جذب مشتری واقف هستند، می‌کوشند با قرار دادن «بازاریابی ویدئو» در لیست کارهای خود، از پتانسیل بالای ویدئو و کلیپ در به دست آوردن مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی کمال استفاده را ببرند.

نکته:

سایتهای با محتوای ارزشی و فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی  از تسهیلات ویژه در این خصوص بهره مند خواهند شد.

به منظور تقویت تولیدات داخلی و محصولات ملی، تبلیغات این گروه با تسهیلات ویژه ارائه می گردد.

مشخصات بنرها

اندازه بنرها 120 پیکسل در عرض و 240 پیکسل در طول ( 240 * 120 ) میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها سی کیلو بایت ( 30KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند کلیک لاگ را در پنلی که از طرف سایت در اختیار وی قرار داده می شود نیز بصورت آنلاین مشاهده کند.

قوانین و شرایط جذب آگهی
• از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

•نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذير خواهد بود.

•درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

•هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

•مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال شگفت در قبول بنر و آگهی مختار است.

•تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

•طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم شگفت آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

•پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

•در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

•در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

•پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

•واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای شگفت نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده شگفت نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

• تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

•  گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

•  شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.

•فروشگاهها یا وبلاگهایی که در سایتهای میزبانی رایگان ، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ  دیگر(بغیر از  بلاگفا) میزبانی می شوند

• سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.

•هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

•سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.

•بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

•هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

 

تعرفه نمایش بنر

جدول تعرفه نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها
کلاس تعداد نمایش بنر در روز مدت نمایش(روز) تعداد کل نمایش آگهی قیمت به ریال
A 2.000 10 20,000 80,000
A2 4.000 10 40,000   150,000
B 2.000 30 60,000   200,000
C  4,000 30 120,000  350,000
D 1,000 300 300,000  800,000
E 2,000 300 600,000  1,500,000
F 4,000 300  1,200,000  2,500,000


تعرفه نمایش آگهی در صفحه نخست سایت بصورت ثابت و ماهیانه
توضیح مدت نمایش(روز) قیمت به ریال
نمایش بنر در سایز 120 در 240 پیکسل 300 5,000,000
  • آگهی در صفحه اول ثابت بوده و در  تمام مدت  در جایگاه مشخص شده نمایش داده شده می‌شود
  • قبل از سفارش آگهی در صفحه نخست آزاد بودن جایگاه و  امکان قبول سفارش  را استعلام کنید

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ، ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ، ۱۹:۲۸  

دسته بندی موضوعات شگفت

پر بازديد ترين مطالب شگفت

ديگر سايتهاکاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی